Ez is az egyik kedvenc mintám. Az első változatát elajándékoztam egy kedves volt kolléganőmnek. Majd megláttam ennek a karkötőnek az inverzét Kashaya oldalán és rögtön rámozdultam. Ez delicából és tohoból készült, amitől egy kicsit domborúak lettek a kék hatszögek.
2013. június 20., csütörtök
2013. június 14., péntek
Virágom - virágom
Hosszú szünet után újra teszek fel az ékszereimből. Az ékszerkészítést nem hagytam abba, csak idő hiányában nem teszem fel a blogba őket.
A kedvenc technikámmal készült karkötőm. Megláttam ezt a mintát és nem tudtam otthagyni.
2011. június 7., kedd
Patina irisz tila karkötő
Ezeket a gyöngyöket is a Gyöngyszigetről szereztem be. Idei kedvenc színemben készült legújabb kedvencem. Sajnos fényképezni nem tudok...
Ezt a karkötőt Sabine Lippert oldalán láttam és szerettem meg.
2011. március 20., vasárnap
Megújulás jegyében
GYÖNGYSZIGET
Igen régen nem volt időm a blogom frissítésére. Míg távol voltam addig is készítettem ékszereket, amihez a gyöngyöket a Gyöngyszigetben vásároltam. Mindig nagyon segítőkészen álltak kívánságaim beszerzéséhez.
Igen régen nem volt időm a blogom frissítésére. Míg távol voltam addig is készítettem ékszereket, amihez a gyöngyöket a Gyöngyszigetben vásároltam. Mindig nagyon segítőkészen álltak kívánságaim beszerzéséhez.
2009. augusztus 30., vasárnap
2009. július 29., szerda
2009. július 14., kedd
2009. július 5., vasárnap
Leveles karkötő
2009. június 28., vasárnap
2009. június 22., hétfő
Ibolyák
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)






